Zayıf kız büyük yarak istiyor

Zayıf kız kuyumcuda çalışırken patronun yanında gelen adamla gayet samimi oluyor. Altın fiyatlarına gelen zammın ardından memnun olduğu görünen adamı tavlamak için ince bedenini kullanıyor. Tezgah arkasında sakladığı uzun bacaklarını mini etek giyerek gözler önüne serip adamı tahrik ediyor. Yakınlarda oturan adamı evine davet etmesinden sonra istediği buluşmaya hazırlanıyor. Evin içerisinde gergin halde bekleyen adamın gözleri önünde soyunarak penisini uzun parmaklarının arasına alıyor. Sıkıca kavradığı yarağın damarları çıkana kadar oral seks yapıp uzanıp bacaklarını ayırıyor. Son derece kalın yarağın içini tamamen doldurmasından sonra yapacak tek şey orgazm olmayı beklemek oluyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

 • avatar
  Şevket 4 yıl önce

  Böyle çelimsiz kızlar büyük penislerin altından nasıl kalkıyor merak ediyorum. Benim sevgilim şişman ama yarısına kadar soktuğumda bile acıyor diye ağlıyor. Büyük yarak dert beyler zorlamayın bence. Büyütücü falan kullanmayın sonra sokacak delik bulamazsınız.

  • avatar
   Sevcana 4 yıl önce

   Bence kendi adına konuş. Hatta ben büyük oynayıp senin eşcinsel olduğunu söyleyeceğim. Bence sen bir polo olabilirsin. Neden büyük yarak zararlı diyorsun ben ufaklardan zevk almıyorum.