Özel Hastanenin Seksi Hemşiresi İle Sikiş

Maddi sıkıntısı olmayan yalnız adam ameliyat olmak için özel hastaneye yatış yapmıştır. Sabah erkenden ameliyata gireceğinden bazı testlerin yapılması gerekiyordur. Ancak yanında refakat eden kimsesi olmayınca bu işi seksi hemşirenin birisi üstlenir. Yakından ilgilenen hemşirenin üzerine eğilerek büyük göğüslerini göstermesi ile penisi kalkar. Cinsellikten uzun süre ayrı kalacak olan adam bu arzusunu yeterine getirmek isteyen hemşire ile özel hastanenin tek kişilik odasında birlikte olurken aklına brazzers porno filmleri gelir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

3 Yorum

 • avatar
  Şevket 3 sene önce

  Özel hastanelerin bir çoğunda bu durum var. Uzun süreli birlikte çalışanlar daha fazla yapıyorlar. Ama bazı azgın hatunlar hasta ve hasta yakınlarıyla da ilişkiye giriyor.

 • avatar
  Haluk 3 sene önce

  Tam bir seks hikayesi olacak film. Benim hayallerimin gerçeğe dönmüş halini izledim sanki. Özel hastanelerde çalışan hemşireleri bırakın hizmetçi kadınlara bile razıyım.

  • avatar
   Halterci 3 sene önce

   Böyle odun gibi bir erkek olmaya devam edersen ne hizmetçi nede bir başka kadın sana kendini vermez. Biraz etrafına bak erkekler ne yapıyor kadınlar ne istiyor.