Külotla Bekleyen Olgun Kadına Dayanamadı

Olgun kadın gece eve geleceğini bildiği erkeğe komplo teorisi kuruyor. Sorgusuz sualsiz kendini kabul etmesi için soyunarak yatağa uzanıyor. Adamın odasında uzanmış halde külotunun altında kasılan amını açığa çıkaracak pozisyonda uyuma numarası yapıyor. İşten eve dönen adam yatağında çıplak yatan olgun kadını görünce kendine hakim olamayarak onun bacaklarını aralayarak yaladıktan sonra derin deliğine köküne kadar geçiriyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

4 Yorum

 • avatar
  Gökdar 3 sene önce

  Olgun kadının bacak arası çok çekici görünüyor. Yumuşak tüysüz oluşundan çok etkilendim. Dilimin ucuyla vücudunun her yanını radar hız sınırlarını zorlayacak süratle yalamak isterim.

  • avatar
   Yumak 3 sene önce

   Ara sıra bende böyle yaramazlıklar yapıyorum. Kocam çok istekli olduğu için dayanamayıp önce yalıyor sonra içime girip ağırlığını verdiği anda kendimi geri çekip nazlanıyorum. İnanılmaz zevk veriyor görmelisin.

   • avatar
    Necip 3 sene önce

    Sende bayağı sabırlı bir koca varmış. Benim altımda olacaksın o zaman ben sana dünyanın kaç bucak olduğunu porno filmlerinden bile daha ayrıntılı olarak gösteririm.

    • avatar
     Nevin 3 sene önce

     Konuşmak çok kolay iş yapmaya gelince sesiniz kesiliyor beyler. Bence ufak atalım da seks sonrasında konuşacak yüzünüz olsun.