Kocasını Sikiş Yaparken İzlemek Kadını Rahatsız Etti

Portekiz asıllı kadın kocasının yakın arkadaşının eve gelmesiyle içini büyük bir şüphe kaplar. Eski sevgilileri ile olan ilişkilerine pek karışmak istememektedir. Ancak evin içerisinde misafir olan kadının yarı çıplak halde hatta götünü olduğundan daha seksi göstermesi için g string ile gezmeye başlaması düşündürmeye başlar. Kendi romatizma ağrılarını bahane ederek seks yaparken bile soyunmazken başka bir kadının kocasının önünde bu kadar cesurca soyunması aklını karıştırmıştır. Akşam olunca herkes odasına çekilerek kocasına yine arkasını dönerek uyumaya başlar. Eski aşkının kendini yatağında büyük memeleriyle oynayarak beklediğini tahmin eden adam yerinden kalkarak kadının yanına gider. Umduğu gibi sıcak karşılama sonrası üzerine gidip gelmeye başladığı sırada karısı içeri gelir. Yarıda kesmek istemez ama yıllardır elindeki kocasını da başka kadına kaptırmaya tahammülü yoktur. Bunun için soyunarak kocasının sikini eline alarak kendi hünerlerini yıllar sonra bile olsa göstermeye çalışır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

1 Yorum

 • avatar
  Kızlık Bozma 4 yıl önce

  Bende bakireyim ama bu kız gibi gözümü karartıp tek bir kararla bakireliğimi veremem. En azından bir kocam olacak erkeğe vermek daha mantıklı geliyor. Kız kıza kızlık bozmak anlamsız.

  • avatar

   Lezbiyen arkadaşımla ayrıldık. Geri döner diye ayladır bekliyorum başka birisini buldu galiba gelmiyor bana temiz ev arkadaşlığı yapacak genç lezbiyen bayan arkadaş lazım.

   • avatar

    Funda kadar ateşli kadınların her zaman evinde hatta yatağımda yeri var. Lezbiyen değilim ama yinede kadının nasıl tatmin olacağını iyi bilirim.

   • avatar

    Ben lezbiyen olmak istiyorum yardımcı olabilir misin. Bayanım yaşım 22 bakireyim halen erkeklerden çok korkuyorum.

    • avatar

     Her türlü yardımcı olunur. Bakire olman lezbiyenliği tercih etmene engel değil. Gerçek zevki hangi cinsel tercihinde yaşayacaksan onu seç. Doğru tektir oda zevki nerede bulacağın.