Kaynanası içerideyken sevgilisini öpücüklere boğdu

Sevgilisinin evine giden genç adam mini etekli sevgilisinin rahat durmayan hareketleriyle epey kasılıyor. Kaynanası evdeyken hemen kız arkadaşını öpücüklere boğmaya başladı. Erkeğin kendisine karşı öpücüklerle karşılık vermesi üzerine genç kız mini eteğinin altına iç çamaşırı giymediğini bir an önce onun yarağının üzerine oturabileceğini söyledi.

Genç sevgilisinin bu söyledikleri sonrasında şaşıran erkek hemen sikini gizli bir şekilde pantolonun fermuar kısmından dışarıya çıkardı. Mini etekli kız hemen eteğini yukarıya doğru sıyırdıktan sonra kaynanasına aldırış etmeden gizli bir şekilde onun kalçalarını yarak üzerinde zıplattı. Keyifli pozisyonlar yaşayan kız etkileyici bir şekilde erkek arkadaşıyla annesi evdeyken ilişkiye girdi.

Heyecanlı öpücükler sonrasında kız arkadaşının dar olan am deliğini anne olan kadın içerideyken siken genç adam oldukça heyecanlı görünüyordu. Kız arkadaşının sert kalçalarını koltukta domaltarak önüne doğru alarak sert bir şekilde içerisine girerek hız kesmeden onu pompalamaya devam etti. Bu güzel pozisyonlar sonrasında kaynanaya yakalanma korkusuyla hızlıca ilişkiye giren çift mutlu sonla birlikteliği sonlandırdı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum