Dolgun vücutlu esmer hatun kucakta fena terledi

Evli olan adam kendine yine de macera aramaya başlar. Kendisi gibi evli olan kadınlardan hoşlandığını dolgun vücutlu esmer kadına anlatır. Kendine uygun olan kadını başka yerlerde ararken bir gece mobil cep telefonu çalmaya başlar. Halbuki kendisi gibi düşünen esmer kadın onu çoktan arzuluyordur. Çapkın adam esmer hatunla buluşacağı yeri kararlaştırdıktan sonra hızlıca oraya geçer. Yol boyunca kadınla neler yapacağını düşünse de birlikte olmaya başladıklarında işin aslı değişir. Tüm kontrolü eline alan dolgun vücutlu kadın kucağına yerleşerek zıplamaya başlar. Erken boşalma sorunu alan adam esmer kadını hayal kırıklığına uğratsa da sonrasındaki ilişkilerinde daha geç boşalarak kendini affettirmeyi başarır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

  • avatar
    Alişan 2 sene önce

    Adam az bile yüklendi bu vücuda göre olsa ben daha fazlasını beklerdim. Hayat her zaman adil olmuyor derler ya işte bu tamda yatak odasında belli oluyor.

    • avatar

      Böyle yüklenmeye bile razı olup ufak dürtülerle idare eden kaç tane bayan var sen biliyor musun. Biraz sonra yine kocam ufak penisi ile dürtecek sinek ısırığı gibi geçecek seksimiz.