Büyük Zenci Penisi Amatör Kızı Tedirgin Etti

Evlilik dışı ilişkiler konusunda tez hazırlayan kız bulunduğu semtte neredeyse tüm kadınlarla yatmış olan zenci adamla buluşmuştur. İlk günden kendisine yapılan iltifatların büyüsüne kendisi de kapılır. Zenci birisinden duymaya alışık olmadığı tatlı sözlerle birlikte koluna girip evine kadar gider. Zamanla yarışan genç kız uzun saçlı zencinin iri yarağını aniden önünde görünce çok korkar. Bu kadar büyük penisin içinde verebileceği acıyı düşününce tedirgin olmuştur. Zenci erkek ise güzel kızın daracık amını sikmeye bu kadar yaklaşmışken elinden kaçırmak istemeyerek yatıp yalamaya başlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

5 Yorum

 • avatar

  Zencinin altından bir ömür boyu kalkmadan yatabilirim. Zaaflarımın hepsi zenci erkeklere daha doğrusu onların büyük cinsel organlarına olan düşkünlüğüm. Bir gün mutlaka tatminkar bir zenci ile tanışırım.

  • avatar
   Şevket 4 yıl önce

   Emine sen çok gaddar birisin neden dersen sadece rengi siyah diye zenci istiyorsun. Benim cinsel organım da ortalamanın çok üzerinde birlikte olduğum kadınlar hatta acı çekiyor diye yarısını kullanıyorum. Sen alabilirsen sana sokayım.

   • avatar
    Mehmet 4 yıl önce

    Kadınlar böyledir biraz nazlanır ama dilinden anlarsan o zaman işte gerçekte ne kadar iyi olduklarını anlarsın.

    • avatar

     Kadınları genel olarak bir grupta toplaman çok yanlış. Sana katılmıyorum. Nazlanmam ama istemediği bir erkeğe de kol gibi yarağı olsa yine vermem. Çalıya takarım amımı yırtarım benim değil vermiyecem.

     • avatar
      Korcan 4 yıl önce

      Ben bu mısrayı bir yerlerden hatırlıyorum. Sende mi vermeyeceksin. Altı üstü birkaç gram et parçası verme bakalım toprak olsun.